Hibiscus Sabdariffa ekstrè poud

Hibiscus Sabdariffa ekstrè poud

Non pwodwi: Hibiscus Sabdariffa ekstrè poud
Non Latin: Hibiseus sabdariffa L.
Koulè: vyolèt-wouj Fine Powder
Spesifikasyon: 25%
Metòd tès: UV
Depo: Nan fre, sèk ak pwòp
Voye rechèch
Chat kounye a
Dekri teren
Karakteristik teknik
 

Pwodwi Deskripsyon

 

product-332-218

Ekstrè Hibiscus Sabdariffase sòti nan kalis yo nan plant la Hibiscus, li te ye pou koulè gwo twou san fon wouj li yo ak pwopriyete antioksidan segondè. Rich nan polifenol ak anthocyanins, ekstrè sa a te genyen rekonesans mondyal pou benefis sante li yo, ki gen ladan sipò kadyovaskilè ak pwoteksyon antioksidan. Kingsci ofri ekstrè prim, asire pisans optimal, bon jan kalite, ak pite satisfè bezwen yo nan achtè pwofesyonèl ak distribitè atravè lemond.

 

 

Konpozisyon chimik nanHibiscus Sabdariffa ekstrè poud

 

Eleman

Pousantaj (%)

Antosyanin

15-30

Polifenol

10-20

 

 

Hibiscus Sabdariffa ekstrè poudEspesifikasyon

 

Spesifikasyon

Detay yo

Aparans

Fine, gwo twou san fon poud wouj

Ekstrè rapò

10:1, 20:1

Solibilite

Dlo-idrosolubl

Kontni metal lou

<10ppm

 

 

Hibiscus Sabdariffa ekstrè poudFonksyon

 

Ekstrè Hibiscus Sabdariffa anpil valè pou pwopriyete sante li yo. Youn nan benefis prensipal li yo se wòl li nan sipòte sante kadyovaskilè lè li ede kontwole nivo tansyon ak kolestewòl. Ekstrè a se tou yon antioksidan pwisan, pwoteje selil yo kont estrès oksidatif ak domaj radikal gratis.

 

Anplis de sa, pwopriyete anti-enflamatwa li yo kontribye nan byennèt jeneral pa diminye enflamasyon nan kò a. Sa fè li yon engredyan versatile pou itilize nan sipleman dyetetik, manje fonksyonèl, ak bwason ki vize a amelyore sante kè, iminite, ak byennèt jeneral.

 

Anplis, ekstrè a se moun rich nan vitamin C, sipòte fonksyon iminitè ak ede nan sante po pa ankouraje pwodiksyon kolagen an ak konbat siy aje. Ekstrè a konnen tou pou efè dyurèz li yo, ede kenbe sante ren ak kontwole balans likid nan kò a. Kit yo itilize nan kapsil, ti, oswa pwodwi bote, ekstrè sa a ofri yon varyete benefis pou tou de konsomatè yo ak manifaktirè yo.

 

 

Hibiscus Sabdariffa ekstrè poudKarakteristik

 

product-263-196

  • Orijin: Ekstrè soti nan Hibiscus Sabdariffa calyces
  • Koulè: gwo twou san fon wouj ak koulè wouj violèt
  • Odè: Karakteristik, yon ti kras brak
  • Solibilite: idrosolubl
  • Metòd ekstraksyon: Dlo oswa etanòl ekstraksyon

 

 

Hibiscus Sabdariffa ekstrè poudJaden aplikasyon

 

product-314-211

Sipleman dyetetik

Kapsil, tablèt, ak poud pou sipò kadyovaskilè ak antioksidan.

product-326-212

Manje fonksyonèl

Itilize nan ti, ji, ak bwason sante pou gou brak li yo ak benefis sante.

product-313-213

Kosmetik

Te ajoute nan krèm ak losyon pou pwopriyete antioksidan ak anti-aje li yo.

 

 

Sètifika

 

  • ISO 9001: Sistèm jesyon kalite
  • GMP: Bon Faktori Pratik
  • USDA Organic: Sètifye pwodiksyon òganik
  • Ki pa Peye-GMO: gratis nan òganis jenetikman modifye
  • Kosher: Kosher sètifye pou bezwen espesifik dyetetik
  • Halal: Sètifye halal, apwopriye pou konsomatè Mizilman yo

 

  product-286-396                     product-286-396                      product-286-396

 

 

Faktori & Kontwòl Kalite

 

product-292-184

  • Prezans mondyal: Enstalasyon fabrikasyon nou yo respekte estanda kalite entènasyonal yo, ak faktori nan Lachin ak yon branch nan peyi Etazini pou asire distribisyon mondyal la.
  • Teknoloji avanse: Ekipe ak teknoloji ekstraksyon dènye kri pou maksimize puisans ak pite ekstrè Hibiscus Sabdariffa.
  • Apwovizyone Dirab: Nou angaje nan pratik ekolojik-zanmi ak apwovizyone dirab nan plant Hibiscus Sabdariffa.

product-291-194

  • Tès Rigour: Chak pakèt sibi tès strik pou asire pite, puisans, ak sekirite, ki gen ladan tès pou metal lou, pestisid, ak kontaminasyon mikwòb.
  • Trasabilite: Trasabilite konplè soti nan apwovizyone materyèl bwit rive nan pwodwi fini asire estanda kalite siperyè.
  • Tès Twazyèm Pati: Verifye pa laboratwa endepandan pou satisfè nòm entènasyonal yo.
  • Anbalaj: Sele nan resipyan ki byen fèmen, ki pa gen imidite pou konsève fraîcheur ak puisans pandan depo ak transpò.

 

 

FAQ

 

K: Ki dòz la rekòmande pou ekstrè a?

A: Dòz la depann de itilizasyon an, men nan sipleman dyetetik, 100-500 mg pa jou se komen. Toujou konsilte yon founisè swen sante.

 

K: Èske ekstrè a san danje pou itilize alontèm?

A: Wi, li konsidere kòm san danje lè yo itilize nan kantite rekòmande, men konsilte yon pwofesyonèl swen sante pou itilize pwolonje.

 

K: Èske ekstrè a ka itilize nan bwason?

A: Wi, li idrosolubl epi li souvan itilize nan ti ak bwason fonksyonèl pou gou brak li yo ak benefis sante.

 

K: Èske ou ofri fòmilasyon koutim?

A: Wi, Kingsci bay fòmilasyon koutim pou satisfè bezwen espesifik kliyan nou yo, ki gen ladan dòz pwepare ak melanj engredyan.

 

 

Poukisa chwazi Kingsci

 

Kingscise yon founisè ou fè konfyans ak 17 ane eksperyans nan endistri ekstrè plant natirèl la. Nou gen yon filyal US ak depo, asire livrezon rapid ak disponiblite gwo envantè pou distribisyon mondyal. Angajman nou pou bon jan kalite demontre atravè sètifika konplè nou yo, ki gen ladan GMP, ISO, ak sètifikasyon òganik. Nou ofri anbalaj strik, sipò tès, ak echantiyon gratis pou evalyasyon. Kingsci ak fyète fè patenarya ak dirijan mak mondyal tankou Usana, Amway, ak Isagenix. Si ou bezwen fyab, bon jan kalite ekstrè, kontakte nou jodi a pou plis enfòmasyon.

 

KS factory equipment

 

Si ou bezwenEkstrè Hibiscus Sabdariffa, tanprikontakte nou.

Baj popilè: Hibiscus Sabdariffa ekstrè, Hibiscus Sabdariffa ekstrè poud